menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Korzenie nauki są gorzkie, ale owoce słodkie
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
"Korzenie nauki są gorzkie, ale owoce słodkie". Moim zdaniem, ta myśl wspaniale komponuje się z moim trybem nauki, jaki dotychczas u mnie panuje.
            Zawsze wracając do domu i zaczynając odrabiać lekcje, jestem zła/ zły. Nie lubię uczyć się tych przedmiotów, za którymi tak naprawdę nie przepadam. Przeciwnie jest jeśli chodzi o przedmioty, które mnie fascynują. Z nimi mogłabym obcować godzinami i to nie jest dla mnie nużące. Niestety czasem uczeń musi nauczyć się czegoś, choć nie ma na to ochoty. Tak jest w moim przypadku. Pomimo tego, że nie ubóstwiam danego przedmiotu, uczę się go, ponieważ wiem, że jest mi to potrzebne. Wiem, że np.: "Muszę się nauczyć z biologii, bo jutro Pani będzie pytać". Wtedy zorganizowana zabieram się do pracy. Zdaję sobie sprawę, że jeśli nie nauczę się , a Pani mnie spyta dostanę jedynkę.
           Mogę śmiało powiedzieć, że nauka z początku nudna i nieciekawa, po zapoznaniu ( tak jak album muzyczny) naprawdę wiele zyskuje, i przynosi owoc w postaci zasłużonych piątek czy szóstek.
_________________________________________________________
Nie wiedziałam ,czy to ma być notatka czy coś, więc napisałam to w formie krótkiej wypowiedzi/ wypracowania.
Mam nadzieję, że pomogłam i liczę na + lub najlepszą odpowiedź.
Życzę powodzenia na lekcjach ;)
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 4 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...