menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Telewizja
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
Telewizja
W dzisiejszych czasach każdy człowiek ma w domu przynajmniej jeden telewizor.
Wiele ludzi zastanawia się "czy telewizja jest pozytywna?" Często rodzice mówią nam, iż lepiej poczytać książkę zamiast siedzieć przed telewizorem. Uważam, że telewizja jest pożyteczna ale nie zawsze.
Telewizja nie należy do nikogo, więc każdy z nas może z niej korzystać. Jest to jedna z największych zalet.
Sądzę, że przydaje się ona w życiu codziennym. Dzięki niej możemy szybko dowiedzieć się o wydarzeniach z kraju i ze świata.
Chcę zwrócić uwagę na możliwość rozwijania swoich zainteresować. Dorośli prawdopodobnie wybiorą programy dokumentalne, komedie lub seriale. Młodzierz pokieruje się w stronę swoich zainteresowań, dzieci oczywiście wybiorą kreskówki.Każdy może znaleźć coś dla siebie.
Dzięki programom kulinarnym można poszerzyć swoją wiedzę na temat gotowania.
Największą adą telewizji jest uzależnienie które prowdzi do zaniedbywania obowiązków co wiąże się z konfliktami rodzinnymi.
Następnym pozytywnym dowodem jest fakt iż dzięki różnym teleturniejom oraz programom rozrywkowym możemy się dużo nauczyc wychwytując ciekawostki oraz trudne słowa.
Ponadto możemy uczestniczyć w koncertach oraz zwiedzić zakątki świata w którch nigdy nie byliśmy. Jest to dobry sposób na chwilę wolnego i na zrelaksowanie się po męczącym dniu.
Mamy możliwość także wygrania atrakcyjnych nagród pieniężnych lub rzeczowych.
Niestety długie oglądanie może niekorzystnie wpływać na nasz wzrok.
Wnioskując z powyżej podanych argumentów, telewizja jest pożyteczna ale należy z niej korzystać w sposób mądry i umiarkowany. Wiec pamiętajmy "co za dużo, to nie zdrowo". Można by podać oczywiście wiele więcej przykładów które potwierdzą zawartą hipotezę w temacie, lecz sadzę że prekonałam wszystkich o słuszności mojego stanowiska.
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...