menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Muszę zrobić takie zadanie, a nie mam pojęcia jak. Próbowałem DFS, ale mam Run Time Error
Opis

Zenek i Stefek mieli wielkie szczęście i wygrali bilety na ten sam mecz w loterii biletowej UEFA. Teraz zastanawiają się jak logistycznie rozwiązać dojazd na mecz. Obaj chcą dojechać samochodem i zaparkować na parkingu znajdującym się przed stadionem. Parking złożony jest z dróg, które otoczone są miejscami parkingowymi. Drogi zostały zaprojektowane tak, że pomiędzy każdymi dwoma punktami należącymi do drogi można przejechać w dokładnie jeden sposób. Wiadomo, że przed meczem parking będzie mocno oblegany, tak że być może Zenek i Stefek zaparkują swoje samochody w bardzo odległych od siebie miejscach parkingowych. Tak więc chcieliby wiedzieć, jaka jest maksymalna możliwa odległość, która oddzieli ich samochody.
Specyfikacja wejścia

W pierwszej linii pliku wejściowego znajduje się liczba naturalna D (1 ≤ D ≤ 100) określająca liczbę zestawów danych. Każdy zestaw danych rozpoczyna się wierszem zawierającym dwie liczby naturalne R i C (3 ≤ R, C ≤ 1000) oznaczające liczbę wierszy i kolumn w tablicy reprezentującej parking. Następnie znajduje się dokład R wierszy, każdy zawierający C znaków. Każdy z tych znaków to kropka oznaczająca drogę lub krzyżyk oznaczający miejsce parkingowe. Wszystkie drogi otoczone są miejscami parkingowymi, wjazd na parking następuje podziemnymi tunelami przechodzącymi pod niektórymi, zewnętrznymi miejscami parkingowymi.
Specyfikacja wyjścia

Na wyjście wypisz długość najdłuższej ścieżki przebiegającej po drogach parkingu nie przechodzącej dwa razy przez ten sam punkt drogi.
Przykład
Wejście

2
3 3
###
#.#
###
8 7
#######
#.###.#
#.#.#.#
#.#.#.#
#.#.#.#
#.#.#.#
#.....#
#######

Wyjście

1
15
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 3 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
3 odpowiedzi
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...