menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Rozprawka nawiązująca do książki Mały Książe
thumb_up_off_alt 3 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
an Lech Kuleszo, który większość swego życia działał na rzecz Caritas. Organizował zbiorki żywności. Z jego inicjatywy są także zbierane pieniądze ofiarowane dla ludzi najbiedniejszych. Złota myśl z Małego Księcia jest drogowskazem w życiu pana Leszka.
Następnie przejdę do innej osoby, pani Anny Dymnej. Dzięki niej widzowie tv mogą poznać bliżej niepełnosprawnych, ich uczucia i marzenia. Pani Anna swoja rozmowa potrafi otworzyć ludzi, nawet tych naprawdę zamkniętych w sobie. Ona również jest zwolenniczką, iż dobrze widzi się tylko sercem.

Wielokrotnie słyszy się o małżeństwach zawieranych dla pieniędzy, ale one maja małe szanse, aby przetrwać. Te osoby są zaprzeczeniem zasady, ze dobrze widzi się tylko sercem.
Zwróćmy uwagę na jeszcze jeden fakt, a dokładniej na sytuacje osób ubiegających się o pracę. Często bywa tak, że do firm przyjmuje się ludzi o aparycji, jak z najnowszych czasopism, a odrzuca się posiadające te same lub nawet wyższe kwalifikacje, lecz mające gorszy wygląd zewnętrzny.

Podsumowując dotychczasowe rozważania stwierdzić należy, że we współczesnym społeczeństwie istnieją ludzie, dla których zasada, która brzmi dobrze widzi się tylko sercem jest niezwykle ważna. Jednakże nie należy zapominać o postaciach, które są tego zaprzeczeniem.
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...