menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Opisz swoją rodzinę i więzi w niej panujące
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
Jest sobotnie popołudnie siedzę w pokoju i słyszę głos mamy, która woła mojego młodszego brata Olka oraz kroki taty, który wchodzi do domu, za chwilę spotkamy się razem jedząc obiad. Przy stole usiądzie moja mama, tato, brat i ja.
Moja mama ma na imię Ewa jest psychologiem. Pracuje w Gabinecie Psychologicznym w Pabianicach.
Tata ukończył weterynarię, ale nie pracuje w zawodzie. Jest kierownikiem telefonii komórkowej Plus Gsm na teren województwa łódzkiego. Mój brat Olek jest ode mnie o 5 lat młodszy, chodzi do 5 klasy Szkoły Podstawowej.
Mój ojciec to człowiek z zasadami. Jest pracowity, uczciwy, życzliwy i ma ogromne poczucie humoru. Interesuje się turystyką górską, muzyką, lubi czytać. Mama jest kochana i bardzo wyrozumiała. Ma bardzo dobre serce. Często siedzimy razem, rozmawiamy, śmiejemy się i wygłupiamy. Latem mama zajmuje się swoim „ukochanym ogródkiem” za domem, a zimą siedzi zawsze po pracy przy kominku (w zimę jest to jej ulubione miejsce). Olek w domu to „Olczater”. Mój brat jest beztroski, ma wiecznie uśmiechniętą twarz, a do tego nie skarży się na nic. Jego ulubione zajęcia to: gra na komputerze oraz tenis ziemny. Ja jestem uczniem w I klasy I LO. Mama mówi, że jestem jej prawą ręką, ponieważ chętnie pomagam w różnych pracach domowych.
Kiedy mam wolny czas interesuję się informatyką oraz sportem. Najbardziej lubię zimę wówczas cała moja rodzina jedzie w góry. Wszyscy jeździmy na nartach, uwielbiamy ten sport. Zimą są też moje ulubione święta, wówczas przy stole spotyka się nie tylko moja najbliższa rodzina, ale również prababcia, ciocia, wujek. To bardzo miłe chwile dla całej naszej rodziny. Wszyscy wspominają oglądając zdjęcia. W moim domu jest „pełno ludzi”, odwiedza nas wielu znajomych i przyjaciół.
Moja rodzina to osoby, które kocham i wiem, że w każdej trudnej sytuacji mogę na nie liczyć.
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
2 odpowiedzi
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...