menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Relacja z zakupów świątecznych w Barcelonie uwzględnieniem cen, listy rzeczy,które kupiłam i zabytków, które zwiedziłam. W formie listu!! Oto moja Polska wersja...

Cześć Magda
Jak przygotowania do świąt? Przepraszam, że długo nie pisałam ale ostatnio sporo pracuje i nie mam czasu na nic. Korzystając z obniżek cen lotów udało mi się wyskoczyć wraz z siostrą na 2 dni do Barcelony. Przy okazji zrobiłam zakupy świąteczne i na szczęście problem z prezentami mam już za sobą. Kasia jako, że pracowała długi czas w Barcelonie ma tam wielu zaufanych znajomych. Zatrzymałyśmy się u jej koleżanki Franceski, która w ciągu tych dwóch dni wiele nam pomogła. Zaraz po przylocie poszłyśmy na zakupy. La Boqueria-wielki bazar handlowy,Port Vell i kolorowe uliczki pełne mieszkańców Barcelony zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. Kupiłyśmy tyle wspaniałych rzeczy! Mamie cudowny szal robiony ręcznie, cena była atrakcyjna- nie uwierzysz ale zapłaciłyśmy za niego jedyne 4,5 euro- oraz książke kucharską z potrawami regionalnymi. Dla taty wybrałyśmy zegarek i płytę z flamandzkimi utworami. Dla siostry buty, wachlarz i i wiele przeróżnych drobiazgów. Drugiego dnia Franceska zabrała nas do Gran Teatre del Liceu, następnie zwiedziłyśmy Muzeum Sztuki Katalońskije i Parc Guell a wieczorem wybraliśmy się na Plac Hiszpański gdzie odbywał sie pokaz fontann. To był naprawdę udany wypad. Musimy sie koniecznie spotkac ponieważ mam też coś dla Ciebie:) Z niecierpliwością czekam by się z Tobą zobaczyć.
Pozdrawiam
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
Hi Magda
How to prepare for the holidays? Sorry I have not written a long time but recently a lot of work and I have no time for anything. Using the price cuts flights, I managed to jump out with his sister for two days in Barcelona. On the occasion of Christmas shopping done, and fortunately I have a problem with the gifts already. Kasia as she was working for a long time in Barcelona, is there a number of trusted friends. We stopped at her friend Francesca, who during those two days, many helped us. Shortly after arriving we went shopping. La Boqueria-great shopping bazaar, Port Vell and the colorful streets full of people of Barcelona have made an electrifying impression on me. We bought so many great things! Mamie lovely handmade shawl, the price was attractive-but I do not believe it zapłaciłyśmy for only 4.5 euros-and a cookbook of regional dishes. For my dad we went to watch and record Flemish songs. For sisters shoes, range ii many sorts of trinkets. On the second day Francesco took us to the Gran Teatre del Liceu, and then we visited the Art Museum and the Parc Guell Katalońskije the evening we went to Piazza di Spagna where the demonstration took place in August fountains. It was a really enjoyable trip. We must necessarily meet in August because I have something for you too:) I look forward to to see you.
Yours
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...