menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Pilne . proszę o szybką odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

2 odpowiedzi

more_vert
06 grudnia
W Smoleńsku stanie pomnik. Prezydenci obejmą patronat
Dziś zaczynamy nowy, dobry rozdział w relacjach polsko-rosyjskich. To na pewno będzie długa droga, ale będziemy szli coraz szybciej. Mam nadzieję, że ogromna część naszych celów będzie wspólnie definiowana. Chciałbym serdecznie powitać prezydenta Federacji Rosyjskiej po długim okresie przerwy w naszych relacjach na najwyższych szczeblach – powiedział podczas wspólnej konferencji prasowej Bronisław Komorowski. Dodał również, że prezydenci Polski i Rosji obejmą patronat nad upamiętnieniem miejsca katastrofy w Smoleńsku.

05 grudnia
Rozpoczęła się II tura wyborów samorządowych
W niedzielę rano głosowanie w II turze wyborów wójtów, burmistrzów lub prezydentów miast rozpoczęło się w 728 gminach – poinformowała Państwowa Komisja Wyborcza. Głosowanie trwa we wszystkich obwodach, z wyjątkiem kilku w szpitalach i aresztach śledczych, gdzie rozpocznie się nieco później.

- W dniu dzisiejszym w zasadzie wszędzie, o godzinie 8. rozpoczęto głosowanie w 728 gminach. Były różnego rodzaju odstępstwa od tej zasady, jak też przypadki naruszenia ciszy wyborczej – powiedział na niedzielnej konferencji prasowej przewodniczący PKW, sędzia Stefan Jaworski.

Korea Południowa grozi zbombardowaniem Korei Północnej
Nowo mianowany minister obrony Korei Południowej Kim Kwan Dzin zagroził bombardowaniem lotniczym Korei Północnej, gdyby powtórzył się incydent w rodzaju dokonanego 23 listopada ostrzelania wyspy przez północnokoreańską artylerię. Gdyby doszło do wybuchu wojny, “w ciągu pierwszy kilku godzin zginęłoby wielu cywilów” – mówi w rozmowie z Wirtualną Polską prof. Andriej Lańkow. Jego zdaniem taki obrót wydarzeń jest mało prawdopodobny. Podczas przesłuchania przez parlament przed zatwierdzeniem nominacji Kim zadeklarował, że odpowiedzią na kolejny akt agresji ze strony Korei Północnej będą ataki lotnicze. – W razie gdyby nieprzyjaciel znów zaatakował nasze terytorium i naszych ludzi, dokonamy rzetelnego odwetu dla zapewnienia, by nieprzyjaciel nie mógł ponowić prowokacji – powiedział. Kim został postawiony na czele resortu przez prezydenta państwa Li Miung Baka w reakcji na ostrzelanie Yeonpyeong. Zatwierdzenie tej nominacji przez parlament jest formalnością.

04 grudnia
Kraj członkowski prosi NATO o interwencję
Rząd albański poprosił dowództwo NATO o pomoc w zwalczaniu skutków groźnych powodzi, które nawiedziły region Szkodry na północy kraju: do soboty z zatopionych terenów ewakuowano ponad 10 000 mieszkanców.
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
more_vert
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wiadomosci.html - przesuwaj strony i znajdziesz poprzednie dni ;)
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
2 odpowiedzi
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
2 odpowiedzi
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
2 odpowiedzi
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...