menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Napisz krótkie sprawozdanie z meczu piłkarskiego.
Wykorzystaj niektóre z podanych wyrazów i wyrażeń.

Kolejność wydarzeń:
nagle
potem
później
chwilę potem
wtem
niespodziewanie

Wyrażenia oceniające:
fantastyczne wydarzenie
nieciekawy mecz
udana impreza
niezapomniany dzień
stracony czas
wspaniała rozrywka

Takie wyrazy, których możecie użyć
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
 
verified
Najlepsza
Wzory:
"Na wczorajszym meczy który zakończył się wygraną 2 do 1 dla gości działy się prawdziwe cuda. Sędzia wraz z obiema drużynami wszedł na boisko. Chwile po tym goście od razu zaczęli atakować. Niespodziewanie po faulu na zawodniku gospodarzy sędzia wpuścił na boisko juniora dla którego to był debiut. Później goście strzelili piękną bramkę która dała im prowadzenie. Nagle po akcji gospodarzy drużyna gości przejęła piłkę i przeprowadziła skuteczna kontrę i było już 2-0. Potem sędzia zagwizdał na koniec pierwszej połowy. Wtem gospodarze wzięli się do odrabiania strat. Strzelili bramkę kontaktową ale już nie zdołali doprowadzić do remisu. "


"Pewnego dnia z moimi koleżankami wybrałam się na mecz piłkarski.Było tam bardzo dużo ludzi i nic nie widziałyśmy.Nagle przybiegł do nas kolega z klasy i powiedział,że zwolniły się miejsca i możemy tam usiąść.Były to dobre miejsca bo bardzo dobrze było wszystko widać.
Mecz się zaczął.Na początku nic się nie działo ale po chwili drużyna na którą liczyłam strzeliła bramkę.Ciszyłam się z tego bo była to drużyna z naszej szkoły.Chwile potem razem z moją najlepszą koleżanką Moniką poszłyśmy coś zjeść bo zrobiłam się głodna.Nasza drużyna strzeliła bardzo dużo bramek a ja byłam bardzo z nich zadowolona.
Po meczu razem z koleżankami poszłyśmy się przywitać z kolegami grającymi w piłkę.Gdy chłopcy się przebrali poszliśmy świętować zwycięstwo.Był to wspaniały dzień. "
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...